Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów.

Termin odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru ponosi Klient.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki należy poinformować sprzedawcę o decyzji drogą e-mailową.
Odstąpienie od umowy sprzedaży Towaru może nastąpić poprzez wypełnienie formularza zwrotu zawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy i przesłaniu go na adres: sigmetsklep@gmail.com
Po otrzymaniu formularza reklamacji poinformujemy Cię o szczegółach dotyczących zwrotu Towaru lub jego wymianie.

Reklamacje

W celu zgłoszenia reklamacji Prosimy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Zgłoszenie reklamacji nastąpi poprzez wypełnienie formularza reklamacji, wydrukowanie i podpisanie wypełnionego formularza reklamacji oraz zapakowanie jej wraz z zwracanym towarem. Towar należy zwrócić przesyłając go na własny koszt na niżej podany adres:

SIGMET GRZEGORZ GRZYBEK
GŁOGOCZÓW 362
32-444 GŁOGOCZÓW

W przypadku braku możliwości wydrukowania bardzo prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres e-mail: sigmetsklep@gmail.com
Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni od dnia złożenia reklamacji Towaru. O wyniku rozpatrzenia reklamacji zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową lub pisemnie. Dla celów usprawnienia procesu reklamacji Klient powinien przekazać Towar wraz z wypełnionym oświadczeniem reklamacji.

Kliknij tutaj aby pobrać formularz reklamacji.

Leave a comment