O Firmie RODO

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SIGMET Grzegorz Grzybek z siedzibą 32-444 Głogoczów 362 Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wystawienia faktur, dokumentów WZ, realizacji zamówień oraz w celach księgowo-podatkowych. Dane mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub umowy powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawieniu, dane nie będą profilowane. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do wystawienia faktury  oraz zrealizowania zamuwienia.

Firma SIGMET jest prężnie rozwijającą się firmą handlową na terenie województwa małopolskiego. Od początku naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość sprzedawanych produktów i na zadowolenie Klienta. W swojej ofercie posiadamy sprawdzone i solidne produkty głównie od lokalnych producentów.  Posiadamy bogatą ofertę artykułów metalowych, budowlanych oraz ogrodniczych.

Biorąc pod uwagę ciągle rosnące wymagania Klientów, staramy się zapewnić dostęp do szerokiego asortymentu w konkurencyjnych cenach. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do Klientów indywidualnych, ale także do hurtowni i sklepów. Kilkuletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam na szybką realizację zamówień i fachowe doradztwo.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Jeśli mają Państwo do nas pytania, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt.

Wyprzedaż jesienna 2019 - Produkty w jeszcze niższych cenach ! Sprawdź naszą aktualną ofertę.ZOBACZ PROMOCJE
+